Kombinirani štednjak ELECTROLUX LKM520000X, 50 cm, 3+1, 54 l, energetski razred A, inox
product.code: 740.406.032
LKM520000X
Dodajte na listu želja
Proizvođač: ELECTROLUX
Dostupnost: Dostupno
Isporuka: po narudžbi 15-25 radnih dana
Dostupnost po poslovnicama
Dostupnost po poslovnicama
Webshop Dostupno
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Pošiljke
Pošiljke
Uvjeti dostave
Links Premium dostava (mali i gabaritni paketi)
BOX NOW paketomat dostava
Mali paketi – GLS, Overseas, DPD
Gabaritna dostava – Milšped
Wolt Express dostava
Rok za narudžbe: do 18:00 h od ponedjeljka do petka, te do 12:00 h vikendom.
Za posebne promocije cijena dostave može varirati i bit će ti jasno prikazana tijekom narudžbe.
Rate - informativni izračun
Rate - informativni izračun
Jamstvo
Jamstvo
Jamstvo na proizvod
24 mjeseca
Štednjak ELECTROLUX LKM520000X, kombinirani, 50 cm, 3+1, Energetska klasa A, inox
Električna i plinska ploča za kuhanje za fleksibilnost kuhanja
Štednjak s električnom pećnicom i plinskom pločom
Tip ploče: obična električna + plin
Lijevo sprijeda zone kuhanja: brzi plamenik, 3000W/1000mm
Lijevo straga zone kuhanja: pomoćni plamenik, 1000W/54mm
Desno sprijeda zone kuhanja: polubrzi plamenik, 2000W/70mm
Desno straga zone kuhanja: Red Dot, obična električna ploča +, 1500W/145mm