Radijator MILL AB-H1000DN B, 1000 w, uljni, dnevni i noćni program, crna
product.code: 750.264.087
AB-H1000DN BLACK
Dodajte na listu želja
Proizvođač: MILL
Dostupnost: Dostupno
Dostupnost po poslovnicama
Dostupnost po poslovnicama
Webshop Dostupno
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Pošiljke
Pošiljke
Uvjeti dostave
Links Premium dostava (mali i gabaritni paketi)
BOX NOW paketomat dostava
Mali paketi – GLS, Overseas, DPD
Gabaritna dostava – Milšped
Wolt Express dostava
Rok za narudžbe: do 18:00 h od ponedjeljka do petka, te do 12:00 h vikendom.
Za posebne promocije cijena dostave može varirati i bit će ti jasno prikazana tijekom narudžbe.
Rate - informativni izračun
Rate - informativni izračun
Jamstvo
Jamstvo
Jamstvo na proizvod
60 mjeseci
MILL uljni radijator 1000w sa Heat Boost tehnologijom
Način ljubavi Mill Boost Technologies
Radijator mlinskog ulja zbog svog oblika ima zatvorenu strukturu oko rebra za odvod topline.
To uzrokuje velike razlike u pogledu topline.
Dizajn samog grijača tjera vrući zrak da se diže okomito kroz topla rebra.
DNEVNI/NOĆNI program
Mill je razvio program koji vam omogućuje snižavanje temperature kada niste kod kuće.
Dan/noć program omogućuje podešavanje vremena i time smanjuje potrošnju energije do 25%.
Jednostavnim programiranjem možete jednostavno kontrolirati grijanje u bilo kojem trenutku.
Tehničke specifikacije:
1000 W
Tehnologija poboljšanja topline mlina
Estetski savršen oblik
Prekidač "prekidač" (radijator se gasi ako se prevrne)
Elektronski termostat: DA
Jednostavan je za korištenje s tipkom za uključivanje/isključivanje
Aluminijska baza za dodatni osjećaj kvalitete
3 opcije za podešavanje snage grijanja: 400W / 600W / 1000W