Roštilj električni HISENSE HCG1600DBT, 1600 W, termometar, crni
product.code: 040.301.007
HCG1600DBT
Dodajte na listu želja
Proizvođač: HISENSE
Dostupnost: Dostupno
Dostupnost po poslovnicama
Dostupnost po poslovnicama
Webshop Dostupno
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Dostupno
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Pošiljke
Pošiljke
Uvjeti dostave
Links Premium dostava (mali i gabaritni paketi)
BOX NOW paketomat dostava
Mali paketi – GLS, Overseas, DPD
Gabaritna dostava – Milšped
Wolt Express dostava
Rok za narudžbe: do 18:00 h od ponedjeljka do petka, te do 12:00 h vikendom.
Za posebne promocije cijena dostave može varirati i bit će ti jasno prikazana tijekom narudžbe.
Rate - informativni izračun
Rate - informativni izračun
Jamstvo
Jamstvo
Jamstvo na proizvod
24 mjeseca
SONDA ZA MESO ZA SAVRŠEN REZULTAT
11 UNAPRIJED POSTAVLJENIH PROGRAMA
NEOVISNO UPRAVLJANJE PLOČOM ZA KUHANJE
180° OTVORENO PEČENJE
ODKLONIVE DVOSTRANE PLOČE
POSUDA ZA KAPANJE
Općenito
Vrsta uređaja: Kontaktni gril
Materijal ploča: Aluminij
Učinkovitost
Snaga grijača: 1600 W
Površina pečenja (ŠxV) cm: 28X24
Upravljanje
Tip zaslona: LED zaslon
Pokazivač temperature: Da
Separate temperature setting for both plates: Da
Indikator rada za savršenu kontrolu: Bijeli
Broj automatskih programa pečenja: 9
Karakteristike
Premaz ploče za optimalne rezultate: Premaz protiv prijanjanja
Namjestiva visina: Da
Radni položaj: Otvoren ili zatvoren radni položaj širi mogućnosti uporabe
Jednostavno pečenje: Da
Oprema
Promjenljive ploče s obje strane: Da
Ploče za pečenje:
Rebrasta ploča za pečenje
Ravna ploča za pečenje
Ploče: Ploče presvučene neprijanjajućim slojem
Grijač: Konvencionalni grijač
Odvodna kanalica i prostor za skupljanje ulja: Da
Uključeni dodaci: Posudica za skupljanje viška tekućina
Ručka za prenošenje: Da
Sigurnosni sustavi
Sigurnosno zaključavanje: Da
Hladne ručke: Da
Dodaci
Nogice za stabilnost: Gumirane nogice za stabilnost
Tehnički podaci
Dužina priključnog kabela: 1000 mm
Širina proizvoda: 371 mm
Visina proizvoda: 166 mm
Dubina proizvoda: 321 mm
Širina zapakiranog proizvoda: 415 mm
Visina zapakiranog proizvoda: 215 mm
Dubina zapakiranog proizvoda: 375 mm