product.code: 740.407.160
C61R2AAST/BOL
Dodajte na listu želja
Proizvođač: SAMSUNG
Dostupnost: Dostupno
Isporuka: po narudžbi 7-10 radnih dana
Dostupnost po poslovnicama
Dostupnost po poslovnicama
Webshop Dostupno
Centralno skladište Na upit
Zagreb - Trešnjevka Na upit
Zagreb - Dubrava Na upit
Zagreb - Family Mall Na upit
Zagreb - Arena PARK Na upit
Velika Gorica Na upit
Split - Koteks Na upit
Split - Joker Na upit
Osijek Na upit
Rijeka Na upit
Zadar Na upit
Varaždin Na upit
Čakovec Na upit
Pula Na upit
Slavonski Brod Na upit
Vinkovci Na upit
Poreč Na upit
Koprivnica Na upit
Šibenik Na upit
Bjelovar Na upit
Pošiljke
Pošiljke
Uvjeti dostave
Links Premium dostava (mali i gabaritni paketi)
BOX NOW paketomat dostava
Mali paketi – GLS, Overseas, DPD
Gabaritna dostava – Milšped
Wolt Express dostava
Rok za narudžbe: do 18:00 h od ponedjeljka do petka, te do 12:00 h vikendom.
Za posebne promocije cijena dostave može varirati i bit će ti jasno prikazana tijekom narudžbe.
Rate - informativni izračun
Rate - informativni izračun
Jamstvo
Jamstvo
Jamstvo na proizvod
24 mjeseca
Ugradbena ploča SAMSUNG C61R2AAST/BOL, električna, 60 cm, 4 zone
Keramička površina
Samo obrišite i to je sve što Vam treba za čišćenje
Kontrola na dodir
Tehnički podaci
Grijaći element
Keramika
Način kontrole
Kontrola na dodir
Tip zaslona
LED
Indikator preostale topline
Da
Pojedinosti o tehničkim podacima
Značajke
Grijaći element
Keramika
Indikator preostale topline
Da
Materijali / Završeci
Tip zaslona
LED
Način kontrole
Snaga / Ocjene
Snaga grijaćeg elementa (straga desno)
Snaga grijaćeg elementa (sprijeda desno)
Grijaći element (jednostruki)
4 (1.2kW*2 / 1.8kW*2 )
Izlazna snaga (maksimalna)
6000 W
Snaga grijaćeg elementa (sprijeda lijevo)
Snaga grijaćeg elementa (straga lijevo)
Tip
Vrsta instalacije
Ugradbeno
Ploča za kuhanje
Broj plamenika
4 EA
Težina / Dimenzije
Izvana (V x Š x D)
575 mm*52.6 mm * 505
Paket (ŠxVxD)
692 mm * 130 mm * 622 mm
Izrez (V x Š x D)
560 mm * 490 mm